Reklama

Reklama

Skoki narciarskie. Turniej Czterech Skoczni. Reprezentanci Polski z ujemnymi wynikami testów na obecność koronawirusa

Wszyscy skoczkowie reprezentujący Polskę na Turnieju Czterech Skoczni otrzymali negatywne wyniki przeprowadzonych w środę testów na obecność koronawirusa - poinformował portal Skaczemy.pl

Wszystko wskazuje na to, że tym razem uda się uniknąć zmieszania, do jakiego doszło przed inaugurującym Turniej Czterech Skoczni konkursem w Oberstdorfie.

Reklama

Przypomnijmy, Polacy początkowo zostali wykluczeni z udziału w zawodach przez "niejednoznacznie pozytywny" wynik badań Klemensa Murańki. Ostatecznie jednak - po kolejnych seriach testów i walce o swoje - Biało-Czerwoni otrzymali zielone światło i wzięli udział w konkursie.

W środę nasi reprezentanci kolejny raz zostali poddani testom i wszyscy otrzymali negatywne wyniki.

Zobacz Interia Sport w nowej odsłonie

Sprawdź!

"Polscy skoczkowie negatywni po dzisiejszych testach w Oberstdorfie. Jutro (31.12) w pełnym składzie i bez problemów meldujemy się na skoczni w Garmisch-Partenkichen na treningu i kwalifikacjach" - poinformował portal Skaczemy.pl

Spore szanse na końcowy triumf w Turnieju Czterech Skoczni ma Kamil Stoch, który wtorkowe zawody zakończył na drugiej lokacie. Lepszy był tylko Karl Geiger, który pokonał Polaka o 2,8 pkt.

W zaplanowanych na czwartek kwalifikacjach Garmisch-Partenkichen udział poza Stochem wezmą także: Maciej Kot, Klemens Murańka, Aleksander Zniszczoł, Andrzej Stękała, Dawid Kubacki oraz Piotr Żyła.

Konkurs rozpocznie się w piątek o godzinie 14.

Tego jeszcze nie widziałeś! Sprawdź nowy Serwis Sportowy Interii! Wejdź na sport.interia.pl!

TB

-----------------------------------------------

Samochód 20-lecia na 20-lecie Interii!

ZAGŁOSUJ i wygraj ponad 20 000 złotych - kliknij

 Zapraszamy do udziału w 5. edycji plebiscytu MotoAs. Wyjątkowej, bo związanej z 20-leciem Interii. Z tej okazji przedstawiamy 20 modeli samochodów, które budzą emocje, zachwycają swoim wyglądem oraz osiągami. Imponujący rozwój technologii nierzadko wprawia w zdumienie, a legendarne modele wzbudzają sentyment.

Bądź z nami! Oddaj głos i zdecyduj, który model jest prawdziwym MotoAsem!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje