Reklama

Reklama

Skoki narciarskie - Turniej Czterech Skoczni. Polscy skoczkowie mają wyniki testów na koronawirusa

Można odetchnąć z ulgą - polscy skoczkowie, na czele z z Kamilem Stochem i Dawidem Kubackim, bez perturbacji przystąpią do finałowego, środowego konkursu w Bischofshofen w ramach Turnieju Czterech Skoczni. Ostatnie badanie na COVID-19 u wszystkich dało wynik negatywny.

- Testy COVID-19, które odbyły się dzisiaj w Bischofshofen, były ostatnimi podczas tegorocznego Turnieju Czterech Skoczni. Wszyscy polscy skoczkowie oraz sztab trenerski otrzymali dzisiaj wyniki NEGATYWNE - poinformował we wtorkowy wieczór portal skaczemy.pl.

Reklama

To znakomita informacja, bo oznacza, że nerwówka sprzed pierwszych zawodów w Oberstdorfie już nie grozi "Biało-Czerwonym".

Nasi zawodnicy mogą skupiać się na tym, by w wielkim stylu zakończyć zmagania podczas 69. edycji tego prestiżowego cyklu. A walczą o absolutnie pełną pulę!

Zobacz Sport Interia w nowej odsłonie!

Sprawdź!

Po trzech konkursach liderem "generalki" TCS jest Kamil Stoch, który o 15,2 pkt wyprzedza obrońcę trofeum, Dawida Kubackiego. Stoch jest zatem na najlepszej drodze, by po raz trzeci w karierze sięgnąć po Złotego Orła.

Dowiedz się więcej na temat: koronawiurs | Dawid Kubacki | Kamil Stoch

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje