Reklama

Reklama

Skoki narciarskie - Turniej Czterech Skoczni. Polacy przeszli kolejne testy

Afera w Oberstdorfie, z Polakami w roli głównej, to nie koniec koronawirusowych emocji naszych skoczków podczas Turnieju Czterech Skoczni. Już dziś przeszli kolejne testy.

W poniedziałek "Biało-Czerwoni" zostali wykluczeni z rywalizacji w Oberstdorfie, po błędnym, jak się okazało, teście, który dał pozytywny wynik u Klemensa Murańki.

Reklama

Wielka awantura i zaangażowanie wszelkich środków przyniosły efekt. Niemcy przeprowadzili Polakom dwa kolejne testy, które u wszystkich dały wynik negatywny.

W efekcie Polacy zostali dopuszczeni do inauguracyjnego konkursu, a Kamil Stoch rozpoczął go od znakomitego rezultatu, jakim było drugie miejsce na otwarcie TCS.

Zobacz Interia Sport w nowej odsłonie

Sprawdź!

Ale to nie koniec emocji. Dla Polaków i innych ekip także. Testować trzeba się co rusz i nie ma innego wyjścia.

"Oberstdorf środa 30.12.2020 godz. 10:00 kolejny dzień z testami COVID-19. Wszyscy jesteśmy już po kolejnych testach PCR (dokładne jak nigdy dotąd). Po obiedzie wyjazd do Garmisch-Partenkirchen, gdzie odbędzie się drugi konkurs T4S" - poinformowano dziś na oficjalnym profilu Skaczemy.pl.

Nie wiadomo, kiedy można spodziewać się wyników testów. Już w czwartek kwalifikacje w Ga-Pa, a w piątek kolejny konkurs Turnieju Czterech Skoczni.

WS

-----------------------------------------------

Samochód 20-lecia na 20-lecie Interii!

ZAGŁOSUJ i wygraj ponad 20 000 złotych - kliknij

 Zapraszamy do udziału w 5. edycji plebiscytu MotoAs. Wyjątkowej, bo związanej z 20-leciem Interii. Z tej okazji przedstawiamy 20 modeli samochodów, które budzą emocje, zachwycają swoim wyglądem oraz osiągami. Imponujący rozwój technologii nierzadko wprawia w zdumienie, a legendarne modele wzbudzają sentyment.

Bądź z nami! Oddaj głos i zdecyduj, który model jest prawdziwym MotoAsem!

Dowiedz się więcej na temat: Turniej Czterech Skoczni | skoki narciarskie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama