Reklama

Reklama

Skoki narciarskie. Turniej Czterech Skoczni. Piotr Żyła: Maciej Kot przyznał się do winy

Reprezentacja Polski wobec zmiany decyzji organizatorów została dopuszczona do udziału w pierwszym konkursie Turnieju Czterech Skoczni, który we wtorek odbędzie się w Oberstdorfie. Całe zamieszanie skomentował za pośrednictwem mediów społecznościowych Piotr Żyła, żartując przy okazji z Klemensa Murańki.

W poniedziałkowy poranek poinformowano, że z uwagi na pozytywny wynik testu u Murańki udziału w zawodach nie może wziąć cała nasza kadra. Decyzja ta spotkała się ze zdecydowanym protestem Polskiego Związku Narciarskiego, który przy wsparciu polskiej dyplomacji zdołał doprowadzić do przywrócenia naszych skoczków do zmagań. Za zawodnikami i sztabem jednak długie godziny nerwowego wyczekiwania.

Zobacz Interia Sport w nowej odsłonie

Reklama

Sprawdź!

Skoczkowie nie kryją zadowolenia z faktu, że sprawę udało się doprowadzić do szczęśliwego finału. W swoim stylu zamieszanie skomentował Piotr Żyła, publikując w mediach społecznościowych zdjęcie ze spaceru z Maciejem Kotem.

- Wypuścili nas. Wszystko skończyło się dobrze, Klimek wyzdrowiał, Maciek przyznał się do winy. Cytuję: "Tak, siedziałem naprzeciwko Klimka Murańki, ale już więcej nie będę - napisał, dodając, że "teraz zostało już tylko skakać".

Polacy pojawią się na skoczni o 14:30, zaliczając krótki trening. O 15:00 rozpocznie się seria próbna z udziałem wszystkich zawodników, zgłoszonych do poniedziałkowych kwalifikacji, których wyniki zostały anulowane. Pierwsza seria konkursowa wystartuje o 16:30.

TC

-----------------------------------------------

Samochód 20-lecia na 20-lecie Interii!

ZAGŁOSUJ i wygraj ponad 20 000 złotych - kliknij

 Zapraszamy do udziału w 5. edycji plebiscytu MotoAs. Wyjątkowej, bo związanej z 20-leciem Interii. Z tej okazji przedstawiamy 20 modeli samochodów, które budzą emocje, zachwycają swoim wyglądem oraz osiągami. Imponujący rozwój technologii nierzadko wprawia w zdumienie, a legendarne modele wzbudzają sentyment.

Bądź z nami! Oddaj głos i zdecyduj, który model jest prawdziwym MotoAsem!


Dowiedz się więcej na temat: Piotr Żyła

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje