Reklama

Reklama

Skoki narciarskie. Turniej Czterech Skoczni. Norwegowie odkryli karty

Reprezentacja Norwegii ogłosiła skład, w jakim wystartuje w zbliżającym się Turnieju Czterech Skoczni. Największą gwiazdą będzie Halvor Egner Granerud, który dominuje w aktualnie trwającym sezonie Pucharu Świata.

Norwegowie notują kapitalne otwarcie sezonu. Liderem klasyfikacji generalnej PŚ jest Granerud, który zdobył 600 punktów na 700 możliwych. Trzecie miejsce w klasyfikacji zajmuje Robert Johansson, a kadra przewodzi też zestawieniu Pucharu Narodów. Jakby tego było mało, podopieczni Andreasa Stoeckla sięgnęli drużynowo po złoty medal MŚ w lotach.

Zobacz Sport Interia w nowej odsłonie!

Sprawdź!

Nic zatem dziwnego, że oczekiwania wobec drużyny z północy są bardzo wysokie. Podczas Turnieju Czterech Skoczni zaprezentuje się ona w składzie: Granerud, Johansson, Johann Andre Forfang, Marius Lindvik, Daniel Andre Tande, Sander Vossan Eriksen.

Zmagania w TCS rozpoczną się 28 grudnia kwalifikacjami do konkursu w Oberstdorfie. Przed rokiem najlepszy w rywalizacji okazał się Dawid Kubacki.

TC

Reklama

Tego jeszcze nie widziałeś! Sprawdź nowy Serwis Sportowy Interii! Wejdź na sport.interia.pl

Samochód 20-lecia na 20-lecie Interii!

ZAGŁOSUJ i wygraj ponad 20 000 złotych - kliknij.

Zapraszamy do udziału w 5. edycji plebiscytu MotoAs. Wyjątkowej, bo związanej z 20-leciem Interii. Z tej okazji przedstawiamy 20 modeli samochodów, które budzą emocje, zachwycają swoim wyglądem oraz osiągami. Imponujący rozwój technologii nierzadko wprawia w zdumienie, a legendarne modele wzbudzają sentyment. Bądź z nami! Oddaj głos i zdecyduj, który model jest prawdziwym MotoAsem!Reklama

Reklama

Reklama

Reklama