Reklama

Reklama

Skoki narciarskie. Turniej Czterech Skoczni. Niemiecki fizjoterapeuta także z negatywnym wynikiem testów

Niemiecki fizjoterapeuta, który podobnie jak Klemens Murańka miał w niedzielę pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa jest, podobnie jak Polak, zdrowy - poinformował Piotr Bąk z serwisu "skijumping.pl". Tym samym pod wielkim znakiem zapytania staje wiarygodność testów przeprowadzanych za naszą zachodnią granicą, które doprowadziły do trwającego niemal dwie doby zamieszania i zmiany programu konkursu w Oberstdorfie.

Przypomnijmy: po nagłośnieniu decyzji o wykluczeniu naszej reprezentacji z konkursu w Oberstdorfie pojawiła się informacja, że przeprowadzone przed imprezą testy dały jeszcze jeden, pozytywny wynik - u niemieckiego fizjoterapeuty, członka tamtejszej kadry. W przeciwieństwie do "Biało-Czerwonych", naszych zachodnich sąsiadów za burtę rywalizacji nikt jednak nie wyrzucił, co spotkało się z bardzo dużym oburzeniem, zwłaszcza nad Wisłą.

Zobacz Interia Sport w nowej odsłonie

Reklama

Sprawdź!

Ostatecznie okazało się, że zarówno pozytywny wynik testu Klemensa Murańki, jak i wspomnianego fizjoterapeuty był błędny. Poinformował o tym Piotr Bąk z serwisu "skijumping.pl". Oznacza to, że trwające od niedzielnego popołudnia zamieszanie związane z koronawirusem było w całości efektem niedokładnych testów i można było go uniknąć.

Cała sytuacja przypominać zaczyna zatem jedną, wielką farsę. Szczęśliwie - z pozytywnym zakończeniem w postaci udziału Polaków we wtorkowym konkursie w Oberstdorfie. Ten rozpocznie się o godzinie 16:30.

TC

-----------------------------------------------

Samochód 20-lecia na 20-lecie Interii!

ZAGŁOSUJ i wygraj ponad 20 000 złotych - kliknij

 Zapraszamy do udziału w 5. edycji plebiscytu MotoAs. Wyjątkowej, bo związanej z 20-leciem Interii. Z tej okazji przedstawiamy 20 modeli samochodów, które budzą emocje, zachwycają swoim wyglądem oraz osiągami. Imponujący rozwój technologii nierzadko wprawia w zdumienie, a legendarne modele wzbudzają sentyment.

Bądź z nami! Oddaj głos i zdecyduj, który model jest prawdziwym MotoAsem!Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje