Reklama

Reklama

Skoki narciarskie. Trwa zgrupowanie reprezentantów Polski w Wiśle

Polscy skoczkowie szlifują formę na wiślańskiej skoczni im. Adama Małysza. Podopieczni Michała Doleżala wydają się nie tracić humoru pomimo upału, jaki doskwiera im podczas treningów.

Nowy tydzień rozpoczął się dla reprezentantów Polski od zgrupowania na skoczni narciarskiej w Wiśle. Na skoczni im. Adama Małysza zjawiła się czołówka naszych skoczków, którzy wykorzystują każdą chwilę, aby solidnie przygotować się do sezonu zimowego.

Reklama

Atmosfera w reprezentacyjnych szeregach wyraźnie sprzyja. Podopieczni Michała Doleżala relacjonują w mediach społecznościowych, publikując zdjęcia prosto z wiślańskiego obiektu.

"Miał być facet w czerni, a wyszła różowa pantera" - napisał na Instagramie Dawid Kubacki.

Nasz mistrz świata dwukrotnie zwyciężał w cyklu Letniego Grand Prix. W tym roku pojawi się na starcie dwóch konkursów indywidualnych w Wiśle, które z uwagi na koronawirusa będą jedynymi tego lata.  

W typowym dla siebie stylu ze zgrupowania zameldował się Piotr Żyła. Skoczek twierdzi, że pogoda dopisuje, więc nic dziwnego, że zawodnikom sprzyjają dobre nastroje.

Wirtualne pocztówki z belki startowej wysłali również Maciej Kot i Andrzej Stękała. Koledzy ze skoczni również wydają się pozytywnie nastawieni przez rywalizacją, która czeka ich już za mniej niż dwa tygodnie. 
Dowiedz się więcej na temat: skoki narciarskie | Wisła-Malinka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje