Reklama

Reklama

Skoki narciarskie. Taku Takeuchi po raz trzeci został ojcem

Znany japoński skoczek narciarski Taku Takeuchi podzielił się wspaniałą nowiną. Na świat przyszło jego trzecie dziecko.

Takeuchi przekazał informację za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na Instagramie zamieścił zdjęcie pociechy. "Dziękuję za to, że jesteś. Moje trzecie dziecko" - napisał skoczek.

32-letni zawodnik ma już dwóch synów, który zdjęcie również opublikował na Instagramie.

Takeuchi największy sportowy sukces odniósł w 2014 roku, kiedy to wraz z kolegami z drużyny zdobył brązowy medal igrzysk olimpijskich. Na koncie ma też krążki mistrzostw świata. Wszystkie w konkursach drużyn mieszanych. Złoto wywalczył w 2013 roku w Val di Fiemme, a na najniższym stopniu podium stał w Falun (2015) i Lahti (2017).

Indywidualnie stał cztery razy na podium zawodów Pucharu Świata. W ostatnim sezonie zajął 47. miejsce w klasyfikacji generalnej.

Reklama

RK

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy