Reklama

Reklama

Skoki narciarskie. Stoch i Kubacki w konkursie miksta

Znamy już pełny skład reprezentacji Polski na jutrzejszy konkurs drużyn mieszanych w skokach narciarskich, który odbędzie się w rumuńskim Rasnovie. Michal Doleżal zdecydował, że z reprezentacji mężczyzn wystąpią w nim Kamil Stoch oraz Dawid Kubacki.

To właśnie ten duet spisał się najlepiej w dzisiejszych zawodach indywidualnych - Kamil Stoch po fantastycznym drugim skoku skończył rywalizację na drugim miejscu, a Dawid Kubacki otarł się o podium, ale ostatecznie został sklasyfikowany na czwartej lokacie. Obydwaj skoczkowie wciąż znajdują się wysoko w klasyfikacji generalnej, zajmując odpowiednio trzecią i piątą pozycję. 

Reklama

Gorzej wiedzie się naszym reprezentantkom. W zmaganiach w Rasnovie skład drużyny uzupełnią Anna Twardosz i Kamila Karpiel. Ta pierwsza jest najwyżej sklasyfikowaną polską zawodniczką, ale z pięcioma punktami zajmuje zaledwie 43. lokatę. Z kolei druga z Polek w czwartek w Rumunii zdobyła swoje pierwsze punkty w tym sezonie Pucharu Świata. Bardzo mocno wygląda z kolei Słowenki, Austriaczki i Norweżki.

Konkurs par mieszanych w Rasnovie jest próbą generalną przed rywalizacją w tej konkurencji na mistrzostwach świata w Obersdorfie. Początek zmagań jutro o godzinie 9.45.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje