Reklama

Reklama

Skoki narciarskie. Stoch i Kubacki łapią słońce na Mazurach. "Dzisiaj pakujemy na ręce"

Kamil Stoch i Dawid Kubacki wypoczywają na wakacjach z przyjaciółmi. Na krótki urlop wybrali malownicze Mazury, a zamiast leżenia plackiem wybrali pływanie na kajakach. "W końcu można odpocząć" – napisał na Instagramie Stoch.

Reprezentanci Polski w skokach narciarskich wypoczywają na krótkich wakacjach. Przerwę treningach spożytkowali na wyjazdy z rodziną i znajomymi, aby tuż po niej móc znów powrócić do przygotowań do nowego sezonu zimowego.

Reklama

Na wspólny wyjazd zdecydowali się przyjaciele ze skoczni Kamil Stoch i Dawid Kubacki. Skoczkowie zabrali na urlop żony i znajomych i razem penetrują mazurskie lasy i jeziora.

Oprócz kąpieli słonecznych i pływania w jeziorze skoczkowie aktywnie wykorzystują każdą chwilę ładowania baterii. W poniedziałek wybrali się na spływ kajakowy rzeką Krutynią.

"Dzisiaj pakujemy na ręce" - napisał na Instagramie Kubacki, który dzień wcześniej opublikował w sieci żartobliwy film z Krzysztofem Miętusem w roli głównej. Skoczek odegrał rolę niczym w serialu "Słoneczny patrol".

Z chwili wolnego cieszy się również nasz mistrz olimpijski, który przyznał, że wreszcie ma czas na to, żeby odpocząć.

Kilka dni wolnego wykorzystuje jeszcze Stefan Hula. On także na urlop wybrał piękne Mazury. Reprezentant Polski zabrał na wakacje dzieci, które mogą liczyć na wodne szaleństwo z tatą.


Dowiedz się więcej na temat: skoki narciarskie | Kamil Stoch | Dawid Kubacki | Stefan Hula

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje