Reklama

Reklama

Skoki narciarskie - rusza sprzedaż biletów na zimowe konkursy w Wiśle

Kibice nie mogą się doczekać, więc już dziś rozpoczyna się sprzedaż biletów na zimowe konkursy Pucharu Świata w skokach, które odbędą się w Wiśle w marcu 2016 roku.

Kibice nie mogą się doczekać, więc już dziś rozpoczyna się sprzedaż biletów na zimowe konkursy Pucharu Świata w skokach, które odbędą się w Wiśle w marcu 2016 roku.

Z uwagi na duże zainteresowanie kibiców, organizatorzy Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle postanowili przyspieszyć rozpoczęcie sprzedaży biletów.

W nadchodzącym sezonie po raz pierwszy najlepsi skoczkowie narciarscy na świecie będą rywalizowali na skoczni im. Adama Małysza w dwóch konkursach Pucharu Świata, które odbędą się w Wiśle w dniach 4-5 marca 2016 roku. Te prestiżowe zawody poprzedzą czwartkowe kwalifikacje (3 marca).

Nowością podczas zawodów Pucharu Świata na obiekcie im. Adama Małysza będą nowe trybuny: siedząca A7, która będzie umiejscowiona od strony Szczyrku w miejscu sektora B2 i starej trybuny A7 oraz A8, która powstanie w miejscu sektora B1 i będzie znajdowała się od strony parkingu.

Reklama

Organizatorzy, mając na uwadze komfort kibiców podczas oglądania konkursów Pucharu Świata, postanowili, że w miejsce sektorów stojących powstaną nowe trybuny z miejscami do siedzenia. Tym samym obiekt w Wiśle będzie pierwszą skocznią w Pucharze Świata, która posiada tylko miejsca siedzące.

Na każdy dzień zawody organizatorzy przygotowali 4418 biletów. Po raz pierwszy zimą w Wiśle zorganizowane zostaną dwa konkursy indywidualne.

Ceny biletów:

Czwartek, 3 marca 2016 - treningi i kwalifikacje Cena: 30 zł

Piątek, 4 marca 2016 oraz sobota, 5 marca 2016 (na każdy dzień zawodów obowiązuje osobny bilet) Cena: 100 zł/1 dzień zawodów

Do sprzedaży trafią również karnety na obydwa konkursy indywidualne w cenie 180 zł. Karnety nie są imienne.

Sprzedaż biletów prowadzić będą: internetowy portal www.kupbilet.pl oraz sklep "Wiślaczek" zlokalizowany obok budynku Poczty w Wiśle (Plac Hoffa 2, tel. kontaktowy: 502 205 443). Nowością w sprzedaży biletów będzie możliwość ich zakupu w punkcie mobilnym Polskiego Związku Narciarskiego podczas FIS Grand Prix w Wiśle, które odbywać się będzie w dniach 31 lipca - 1 sierpnia 2015 roku.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL