Reklama

Reklama

Skoki narciarskie. Rozpoczęła się sprzedaż biletów na Turniej Czterech Skoczni

Inauguracja Pucharu Świata w skokach narciarskich już za niecały miesiąc. Tymczasem do sprzedaży trafiły bilety na coroczny Turniej Czterech Skoczni, który rozpocznie się pod koniec grudnia w niemieckim Oberstdorfie.

Jeszcze tylko nieco ponad trzy tygodnie pozostały do startu sezonu zimowego w skokach narciarskich. Inauguracja Pucharu Świata znów odbędzie się w Wiśle na skoczni imienia Adama Małysza, ale już teraz można zaopatrzyć się w bilety na prestiżowy turniej, który tradycyjnie rozpocznie się pod koniec roku.

Reklama

Organizatorzy Turnieju Czterech Skoczni otworzyli możliwość zakupu biletów na konkursy i kwalifikacje. Ceny wejściówek uzależnione są między innymi od sektora oraz wieku fanów skoków narciarskich. Dla dzieci przewidziano bowiem niższe ceny biletów.

Dla przykładu, za miejsce stojące podczas kwalifikacji oraz konkursu noworocznego trzeba zapłacić 28 euro. Za Nowy Rok spędzony pod skocznią w Garmisch-Partenkirchen, a więc wejście na sam konkurs, zapłacić trzeba 24 euro. Podobnie ceny kształtują się w pozostałych trzech lokalizacjach.

Pierwszy konkurs Turnieju Czterech Skoczni przewidziano na 30 grudnia w Oberstdorfie. Następnie rywalizacja przeniesie się do Garmisch-Partenkirchen, a potem skoczkowie powalczą na austriackich obiektach w Innsbrucku oraz w Bischofshofen, gdzie poznamy nazwisko triumfatora.Dowiedz się więcej na temat: Turniej Czterech Skoczni

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje