Reklama

Reklama

Skoki narciarskie. Reprezentanci Polski trenują w Zakopanem

„Biało-Czerwoni” przygotowują się do sezonu zimowego, trenując pod Tatrami. Tym razem Kamil Stoch i spółka zameldowali się na świeżo zmodernizowanym kompleksie Średniej Krokwi w Zakopanem.

Za rogiem czai się już wrzesień, a to oznacza, że naprawdę niewiele pozostało do nowego sezonu zimowego oraz inauguracji Pucharu Świata w skokach narciarskich. Zbliżająca się zima może być gorąca. Wszystko za sprawą igrzysk olimpijskich w Pekinie.

Niedawno polscy skoczkowie zakończyli obóz zagraniczny, podczas którego trenowali w austriackim Villach, a później w Planicy na Słowenii. Teraz podopieczni Michała Doleżala przenieśli się do Polski, gdzie również oddają skoki na igelicie.

Tym razem "Biało-Czerwoni" trenowali na kompleksie Średniej Krokwi w Zakopanem. To tam szlifują swoją formę przed zimą.

Reklama

Stoch nie może doczekać się weekendu

"Słońca na razie nie ma ale uśmiecham się na myśl o sobocie" - napisał na Instagramie Kamil Stoch.

Mistrz olimpijski ma na myśli zawody, które odbędą się w Zakopanem w najbliższy weekend. 4 września na świeżo zmodernizowanych obiektach odbędą się bowiem zawody Blachotrapez Puchar Tatr dla najmłodszych sportowców, które organizuje klub naszego mistrza KS Eve-nement Zakopane.

Na starty najlepszych Polaków kibice muszą jeszcze chwilę poczekać. Wiadomo, że nasi reprezentanci nie wystąpią w zawodach LGP w Szczuczyńsku w Kazachstanie w najbliższy weekend. Sztab podjął taką decyzję z uwagi na logistykę oraz sytuację związaną z pandemią w tym kraju.

A

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje