Reklama

Reklama

Skoki narciarskie. Reprezentacja Polski trenuje w Predazzo

Czerwiec polscy skoczkowie narciarscy rozpoczęli od zgrupowania we włoskim Predazzo. To właśnie tam formę do sezonu szykuje kadra pod okiem Michała Doleżala.

Reprezentacja Polski w skokach narciarskich wybrała się do Predazzo, gdzie przez najbliższy czas będzie trenować pod okiem Michała Doleżala.

Zgrupowanie "Biało-Czerwonych" można już śledzić w mediach społecznościowych, bowiem nasi reprezentanci nie oszczędzają relacji dla swoich kibiców.

Jak się okazuje nie wszyscy są do końca zadowoleni z pobytu we Włoszech. Treningi treningami, ale mogłoby być trochę cieplej.

"Pozdrowienia ze słonecznej Italii. Tylko gdzie to słońce ja się pytam, bo na pewno nie tu" - napisał w swoim stylu Piotr Żyła.

Reklama

Z Predazzo zameldował się również Andrzej Stękała, który opublikował zdjęcie z "młodymi, obiecującymi talentami", czyli Stefanem Hulą oraz Jakubem Wolnym.

Zdjęciem pochwalił się także Dawid Kubacki, który na myśl o całym tygodniu zgrupowania, patrząc na uśmiech, bardzo się cieszy.

Na pierwszą rywalizację w sezonie letnim będziemy musieli jeszcze poczekać. Pierwszym starem zaplanowanym na igelicie są lipcowe mistrzostwa Polski, które odbędą się dokładnie 9 lipca w Zakopanem. 17 lipca na skoczni narciarskiej w Wiśle rozpoczną się z kolei zawody rangi międzynarodowej - Letnie Grand Prix.  

A

Dowiedz się więcej na temat: skoki narciarskie | Predazzo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje