Reklama

Reklama

Skoki narciarskie - Puchar Świata w Zakopanem. Negatywne wyniki testów polskich skoczków

Wszyscy polscy skoczkowie, którzy w weekend wystąpią w zawodach Pucharu Świata w Zakopanem oraz w Pucharze Kontynentalnym w Innsbrucku otrzymali negatywny wynik testów na obecność koronawirusa - poinformował portal Skaczemy.pl

- Cała polska reprezentacja w skokach narciarskich startująca w najbliższy weekend w PŚ w Zakopanem oraz w Pucharze Kontynentalnym w Innsbrucku z wynikami negatywnymi testów COVID 19, testy zostały przeprowadzone w dniu wczorajszym w Polsce - czytamy w czwartkowym wpisie na Twitterze.

Reklama

Zmagania na Wielkiej Krokwi w Zakopanem rozpoczną się w piątek. O 15.45 wystartuje oficjalny trening, a na 18 zaplanowano kwalifikację przed niedzielnym konkursem indywidualnym. W sobotę odbędą się natomiast zmagania drużynowe.

W kwalifikacjach wystąpi siedmiu Biało-Czerwonych. Będą to: Kamil Stocha, Piotr Żyła, Dawid Kubacki, Andrzej Stękała, Jakub Wolny, Paweł Wąsek oraz Klemens Murańka.

W zawodach Pucharu Kontynentalnego powalczą natomiast: Aleksander Zniszczoł, Tomasz Pilch, Maciej Kot, Stefan Hula, Adam Niżnik oraz Arkadiusz Jojko.

Zobacz Sport Interia w nowej odsłonie!

Sprawdź!

TB

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje