Reklama

Reklama

Skoki narciarskie - PŚ w Wiśle. Johann Andre Forfang nie przyjedzie do Wisły

Trener norweskich skoczków Alexander Stoeckl długo zwlekał z podaniem składu na zawody Pucharu Świata w Wiśle w najbliższy weekend i przedstawił drużynę dopiero w czwartek. Zabrakło w niej utytułowanego Johanna Andre Forfanga.

Jak wyjaśnił szkoleniowiec, drużynowy mistrz olimpijski z Pjongczangu (2018) i dwukrotny drużynowy mistrz świata w lotach (2016 i 2018) jest wyraźnie bez formy.

W Wiśle wystartują Daniel Andre Tande, Halvor Egner Granerud, Marius Lindvik, Anders Hare, Sander Vossan Eriksen, Robin Pedersen i Robert Johansson.

"Planujemy start Forfanga za tydzień w Finlandii" - powiedział szkoleniowiec agencji NTB.

Zbigniew Kuczyński

kucz/ krys/

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama