Reklama

Reklama

Skoki narciarskie. Polacy trenują w Szczyrku. Maciej Kot melduje

Od poniedziałku reprezentacja Polski w skokach narciarskich powróciła do treningów na skoczni. Pierwsze tej wiosny zgrupowanie odbywa się w Szczyrku. Aktualnie na obiekcie Skalite trenuje 12-osobowa grupa.

Sport powoli zaczyna wracać na właściwe tory. Od poniedziałku skoczkowie szlifują formę pod czujnym trenerskim okiem. Na skoczni Skalite w Szczyrku 12-osobowa grupa rozpoczęła pierwsze zgrupowanie, mające na celu przygotowanie do sezonu zimowego.

Reklama

W poniedziałek zdjęciem ze skoczni pochwalił się Dawid Kubacki. Mistrz świata podczas przymusowej rezygnacji z treningów grupowych chyba był głodny nie tylko skakania, bowiem zażartował, że zmieścił się w kombinezon.

Teraz meldunek treningowy złożył swoim fanom Maciej Kot. Skoczek opublikował fotografię z osłonecznionymi obiektami w Szczyrku wyraźnie zadowolony z tego, że znów może poczuć wiatr pod nartami.

Łączony obóz treningowy reprezentacji Polski przebiega na specjalnych warunkach. Zawodnicy nie mają dostępu do szatni, a w hotelu śpią w jednoosobowych pokojach.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje