Reklama

Reklama

Skoki narciarskie. Ostatni dzień kwarantanny Halvora Egnera Graneruda

Izolacja Halvora Egnera Graneruda - której Norweg musiał poddać się po zakażeniu koronawirusa - dobiega już końca. W jej ostatni dzień Norweg opublikował zdjęcie... ze stworzonym ze śniegu "przyjacielem".

Najlepszy skoczek tego sezonu dowiedział się o zakażeniu koronawirusem podczas mistrzostw świata w Oberstdorfie. W rezultacie został wyłączony z walki o medale na dużej skoczni.

Później okazało się, że Norweg zmaga się z brytyjską odmianą patogenu. W związku z tym jego kwarantanna została wydłużona z 10 do 14 dni.

Nowy "przyjaciel" Graneruda

W ostatni dzień izolacji Granerud opublikował w mediach społecznościowych zabawne zdjęcie, na którym pije kawę w towarzystwie... bałwana.

- Udawałem, że piję kawę z moim nowym przyjacielem Wilsonem. 14 dzień w izolacji. Jak widzicie, irytowało mnie już robienie zdjęć samemu sobie - napisał Norweg obok fotografii. 

Reklama

Przed nami finał sezonu Pucharu Świata w Planicy. Wciąż nie wiadomo jednak, czy Granerud wystąpi w Słowenii. Jak sam przyznał, występ na skoczni w Planicy wymaga bowiem odpowiedniego przygotowania.

Zobacz Interia Sport w nowej odsłonie!

Sprawdź!

TB

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje