Reklama

Reklama

Skoki narciarskie. Organizatorzy LGP w Wiśle chcą wpuścić kibiców

Już mniej niż dwa miesiące pozostały do zawodów z cyklu Letniej Grand Prix w Wiśle. Organizatorzy zapowiedzieli, że chcą, aby na trybunach zagościli kibice. Wkrótce ma ruszyć sprzedaż biletów.

Optymistyczne informacje napływają z Wisły, gdzie w dniach 16-18 lipca planowane są zawody z cyklu Letniej Grand Prix w skokach narciarskich.

Wydarzenie sportowe w środku wakacji zazwyczaj cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. W obliczu pandemii koronawirusa trudno było jednak myśleć o tym, że kibice znów będą mogli wejść na trybuny i dopingować swoich sportowych idoli.

Kibice zobaczą konkurs skoków na żywo

Jak zapowiedział Andrzej Wąsowicz w rozmowie z serwisem Skijumping.pl, organizatorzy liczą, że rządowe przepisy pozwolą na wypełnienie trybun w 50 procentach.

"W przyszłym tygodniu ustalimy ceny wejściówek, natomiast szczegóły dotyczące sprzedaży ogłosimy na początku czerwca" - powiedział Wąsowicz.

Reklama

Przed rokiem udało się wpuścić na trybuny w Wiśle 999 osób. Wszystkie konkursy z cyklu Pucharu Świata odbywały się natomiast bez udziału publiczności.

A


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL