Reklama

Reklama

Skoki narciarskie. Michal Doleżal z negatywnym wynikiem na koronawirusa

Trener reprezentacji Polski w skokach narciarskich, Czech Michal Doleżal, nie jest zakażony koronawirusem. To informacja dnia dla kadry "Biało-Czerwonych".

- Trener Michal Doleżal z wynikiem negatywnym testu na COVID 19, tym samym jeszcze dzisiaj dołączy do kadry polskich skoczków, która już zameldowała się w niemieckim Garmisch Partenkirchen, gdzie zaczyna kolejne zgrupowanie - napisano na Twitterze na profilu skaczemy.pl.

Doleżala do przeprowadzenia testu zobligowały przepisy w Niemczech, które nakazują wykazanie negatywnego wyniku w momencie wjazdu na terytorium naszych zachodnich sąsiadów.

To powoduje, że Doleżal właściwie od początku będzie z naszymi zawodnikami, którzy też w niedzielę zameldowali się na południu Niemiec.

Dla naszej kadry jest to zgrupowanie, które bezpośrednio poprzedza pierwsze i prawdopodobnie jedyne zawody w ramach Letniego Pucharu Kontynentalnego. Dwudniowe zawody odbędą się na skoczni im. Adama Małysza w dniach 19-20 września.

Reklama

Polacy wystawią aż dwunastu zawodników, w tym dziewięciu z głównej reprezentacji. Zabraknie jedynie wielkiej trójki, czyli Kamila Stocha, Dawida Kubackiego i Piotra Żyły.

Art

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL