Reklama

Reklama

Skoki narciarskie. Klemens Murańka drugi raz został tatą

W reprezentacji Polski w skokach narciarskich panuje prawdziwe baby boom. Klemens Murańka ogłosił właśnie, że po raz drugi został tatą. W niedzielę na świat przyszedł jego drugi syn.

Kilka dni temu radością z narodzin dziecka podzielił się Dawid Kubacki. Naszemu mistrzowi świata urodziła się córeczka. Pod koniec roku radosną nowinę o spodziewanych narodzinach potomka obwieścił również Maciej Kot.

Reklama

Okazuje się, że w reprezentacji Polski w skokach narciarskich zapanował prawdziwy baby boom. Nowy tydzień Klemens Murańka rozpoczął pochwaleniem się w sieci, że po raz drugi został ojcem. W dniu konkursu w Innsbrucku na świat przyszedł jego kolejny syn.

"Może wczorajszy występ nie zaliczę do udanych, ale dzisiejszy dzień mogę zaliczyć jak najbardziej do udanych, bo urodził mi się drugi syn!!" - napisał za pośrednictwem mediów społecznościowych 26-latek.

Murańka pierwszy raz został tatą w 2014 roku. Wówczas urodził się Klemens junior. Rok później wziął ślub z Agnieszką Rzadkosz.

Już w środę kolejny konkurs z cyklu Turnieju Czterech Skoczni. Niedzielną rywalizację na skoczni w Innsbrucku Klemens Murańka zakończył na 41. miejscu. Czy radosna nowina pozwoli mu skupić się na finałowej rozgrywce? 

Zobacz Sport Interia w nowej odsłonie!

Sprawdź!

AB

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje