Reklama

Reklama

Skoki narciarskie. Kinga Rajda opublikowała pierwsze miejsce po wypadku na mistrzostwach Polski

Fatalnie wyglądający wypadek Kingi Rajdy doprowadził do przerwania mistrzostw Polski w skokach narciarskich, które odbyły się we wtorek na skoczni w Wiśle. 20-latka opublikowała w mediach społecznościowych pierwsze zdjęcie po tamtym feralnym zdarzeniu.

Wtorkowe zawody rozgrywane były przy porywistym wietrze i padającym deszczu. W tych warunkach kilkoro zawodników i zawodniczek miało spore problemy.

Rajda zaliczyła groźny wypadek podczas drugiej serii rywalizacji pań. Trzykrotna mistrzyni Polski natychmiast otrzymała pomoc służb medycznych i została przetransportowana do szpitala na noszach.

Tego jeszcze nie widziałeś! Sprawdź nowy Serwis Sportowy Interii! Wejdź na sport.interia.pl!

- Można stwierdzić, że nastąpił splot wydarzeń. Skok był lekko spóźniony, a Kinga przy takich nieco szybciej rozkłada narty do stylu V, do tego trochę nierówno. Tutaj panowały takie warunki, że za progiem wiało mocniej z tyłu, po skosie, i lewa narta nie otrzymała wystarczającego podparcia w locie. Spowodowało to reakcję Kingi - opisywał skok swojej podopiecznej trener Łukasz Kruczek.

Reklama

Na szczęście szczegółowe badania w szpitalu wykluczyły poważny uraz u 20-latki, która opublikowała w mediach społecznościowych pierwsze zdjęcie po swoim wypadku. Podczas feralnego zdarzenia poraniła swoją twarz, lecz po obrażeniach nie ma już niemal śladu.

Zobacz Sport Interia w nowej odsłonie!

Sprawdź!

TB

-----------------------------------------------

Samochód 20-lecia na 20-lecie Interii!

ZAGŁOSUJ i wygraj ponad 20 000 złotych - kliknij

Zapraszamy do udziału w 5. edycji plebiscytu MotoAs. Wyjątkowej, bo związanej z 20-leciem Interii. Z tej okazji przedstawiamy 20 modeli samochodów, które budzą emocje, zachwycają swoim wyglądem oraz osiągami. Imponujący rozwój technologii nierzadko wprawia w zdumienie, a legendarne modele wzbudzają sentyment. Bądź z nami! Oddaj głos i zdecyduj, który model jest prawdziwym MotoAsem!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje