Reklama

Reklama

Skoki narciarskie. Karolina Małysz, córka Adama Małysza: Trochę żałuję, że nie poszłam śladami ojca

Na swoim profilu w mediach społecznościowych Karolina Małysz - córka Adama Małysza - weszła w interakcje ze swoimi fanami, odpowiadając na zadawane przez nich pytania. Jedno z nich dotyczyło chęci rozpoczęcia kariery w skokach narciarskich.

Adam Małysz to postać, której nie trzeba w Polsce przedstawiać nikomu.

Nawet osoby nieinteresujące się sportem najprawdopodobniej kojarzą "Orła z Wisły", który rozkochał nasz kraj w skokach narciarskich.

Jeden z internautów zapytał jego córkę - Karolinę Małysz - czy nie chciała pójść śladem ojca i spróbować swoich sił na skoczni.

- Kiedyś nie - teraz, z perspektywy czasu, trochę żałuję - no ale jestem już "za stara" - odparła Karolina Małysz wpisem w formie InstaStories. 

23-latka opisała także relację łączące ją z ojcem. - Jest kochającym, zabawnym i dobrym człowiekiem. Lubi sobie pożartować - przyznała.

Reklama

Zobacz Interia Sport w nowej odsłonie

Sprawdź!

TB

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy