Reklama

Reklama

Skoki narciarskie. Kamil Stoch zaliczył upadek podczas treningu

Reprezentacja Polski w skokach narciarskich przebywa aktualnie na zgrupowaniu zagranicznym w Oberstdorfie. Podczas jednych z ostatnich przygotowań do zbliżającej się zimy, upadek na treningu zaliczył Kamil Stoch. Mistrz olimpijski uspokoił jednak fanów.

„Biało-Czerwoni” trenują w niemieckim Oberstdorfie, przygotowując się do zbliżającej się wielkimi krokami zimy. Reprezentanci Polski są wyraźnie w dobrych nastrojach, licząc, że Puchar Świata odbędzie się bez żadnych przeszkód.

Niepokojące informacje przekazał jednak Kamil Stoch. Nasz skoczek wyznał w TVP Sport, że popełnił podstawowy błąd, który kosztował go upadkiem. Wszystko przez chwilę nieuwagi i dekoncentracji.

Reklama

„Wynik jest 1-0 dla trawy. Przejechałem się na brzuchu” – powiedział trzykrotny mistrz olimpijski.

Skoczków i sztab szkoleniowy podobnie, jak w polskich górach dosięgła już zimowa aura. Czwartek jest ostatnim dniem zgrupowania w Oberstdorfie. Teraz kolejnym przystankiem są mistrzostwa Polski w Szczyrku, które odbędą się już w najbliższy weekend.

AB

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy