Reklama

Reklama

Skoki narciarskie. Kamil Stoch podziękował kibicom za wsparcie

Emocje po zwycięstwie w Turnieju Czterech Skoczni już nieco opadły. Kamil Stoch postanowił raz jeszcze zabrać głos i podziękować wspierającym go kibicom.

Forma Kamila Stocha eksplodowała we właściwym momencie. Polak przed Turniejem Czterech Skoczni był nieco w cieniu Halvora Egnera Graneruda oraz Karla Geigera. W zawodach okazał się jednak bezkonkurencyjny.

Dla Stocha to już trzeci w karierze triumf w prestiżowym cyklu, jakim jest Turniej Czterech Skoczni.

"Emocje powoli opadają i pora zabrać głos" - napisał w czwartkowy wieczór w mediach społecznościowych Stoch.Na początku Orzeł z Zębu zwrócił się do polskich kibiców: "Dziękuję Wam za wsparcie i dopingowanie nas wszystkich! Odczuwałem je każdego dnia" - napisał.

W humorystycznym stylu triumfator TCS zauważył też, że jego żona będzie musiała się natrudzić, żeby znaleźć miejsce dla Złotego Orła, kolejnego trofeum w kolekcji. "Galeria trofeów jest niemal gotowa i zżera mnie ciekawość jak mądra głowa Ewa Bilan-Stoch wkomponuje orła w swój plan doskonały" - stwierdził Stoch.

Reklama

Niespodziewanie 33-latek poruszył też wątek... kibicowskich sympatii. "Jedynym klubem piłkarskim jakiemu kibicuję jest Liverpool FC, szanuję wszystkich" - zadeklarował skoczek.

Zobacz Sport Interia w nowej odsłonie!

Sprawdź!

WG

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL