Reklama

Reklama

Skoki narciarskie. Jakie wykształcenie ma Kamil Stoch? Sprawdź!

Kamil Stoch jest dziś jednym z najbardziej utalentowanych i utytułowanych polskich skoczków. Czy wiecie jakie ma wykształcenie?

Kamil Stoch od lat triumfuje podczas konkursów skoków narciarskich. W sportowej rywalizacji i treningach wspiera go żona Ewa Bilan-Stoch. 

Ukochana jest dla Kamila wielkim wsparciem. W tym roku świętowali dziesiątą rocznicę ślubu. Oboje są wdzięczni za to, że ich życie zawodowe tak świetnie się potoczyło. 

Wielu zastanawia się, czy Kamil Stoch od zawsze wiązał swoją przyszłość ze sportem. Okazuje się, że już jako nastolatek marzył o studiach związanych z aktywnością fizyczną. Wiedział, że dzięki ciężkiej pracy ma szansę na odniesienie sukcesu.

Reklama

Kamil w liceum należał do pilnych uczniów, którym zależało na zdaniu matury. Edukacja była dla niego tak samo ważna, jak sport. Skoczek przed przystąpieniem do matury obawiał się o wyniki egzaminu dojrzałości, jednak wszystko poszło po jego myśli. 

Zdana matura otworzyła mu drzwi do dalszej edukacji. Sportowiec rozpoczął studia na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie i w 2012 roku obronił tytuł magistra wychowania fizycznego.

Wiedzieliście, że ma takie wykształcenie?

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL