Reklama

Reklama

Skoki narciarskie. Granerud nie przebierał w słowach po PŚ w Zakopanem

Weekend z PŚ w skokach narciarskich w Zakopanem nie był udany dla Halvora Egnera Graneruda. Norweg przyznał nawet w rozmowie z Viaplay, że żałuje przyjazdu do Polski. - Cieszę się, że skończyłem z tą skocznią - przyznał, wracając myślami do rywalizacji na Wielkiej Krokwi.

Wielka Krokiew w Zakopanem zdecydowanie nie jest ulubionym obiektem Halvora Egnera Graneruda. Norweg, choć raz już triumfował na tej skoczni, często ma w zimowej stolicy Tatr problemy z odnalezieniem właściwej dyspozycji.

Tak było i w tym roku. Słynny skoczek najpierw miał problemy z prędkością na rozbiegu, a później nie mógł odpowiednio trafić w próg. W efekcie podczas indywidualnych zawodów PŚ w skokach narciarskich w Zakopanem zajął dopiero 25. miejsce.

Czytaj także: Skoki narciarskie. Co ze zdrowiem Stocha i Kubackiego? Doktor Winiarski informuje

Skoki narciarskie. Halvor Egner Granerud grzmi po PŚ w Zakopanem: Żałuję, że tu przyjechałem

Reklama

W rozmowie z Viaplay Halvor Egner Granerud w gorzkich słowach podsumował rywalizację na Wielkiej Krokwi.

- Żałuję, że tam pojechałem - przyznał Norweg cytowany przez portal Nettavisen.no Halvor Egner Granerud, który nie krył frustracji.

- Jestem bardziej zmęczony po jednym weekendzie tutaj, niż po całym tygodniu skoków. Tak wiele czasu zajmuje próba znalezienia tutaj odpowiedniej ścieżki - wyjawił.

- Cieszę się, że skończyłem z tą skocznią - dodał.

W najbliższy weekend kawalkada PŚ w skokach narciarskich przeniesie się do niemieckiego miasta Titisee-Neustadt. Zapragnie tam polskich skoczków powołanych na igrzyska olimpijskie w Pekinie.

Czytaj także: Apoloniusz Tajner i jego rodzina są po "ciężkich przeżyciach". Nowe wieści

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama