Reklama

Reklama

Skoki narciarskie. Dawid Kubacki: Udało mi się wcisnąć w kombinezon

Reprezentacja Polski w skokach narciarskich rozpoczęła zgrupowanie w Szczyrku. W poniedziałek na obiekcie Skalite na treningu zjawiła się 12-osobowa grupa. Wśród nich jest Dawid Kubacki, który wyraźnie nie mógł doczekać się powrotu na skocznię.

Po przedwcześnie zakończonym sezonie zimowym skoczkowie najpierw przebywali odizolowani w swoich domach, aby następnie musieć dostosować się do nowych restrykcji obowiązujących z uwagi na pandemię koronawirusa.

Reklama

Stopniowe odmrażanie sportu pozwoliło im na pierwsze skoki tej wiosny. W poniedziałek w Szczyrku rozpoczęło się zgrupowanie reprezentacji Polski pod okiem Michała Doleżala i Macieja Maciusiaka.

Na Skalite trenują Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Maciej Kot, Stefan Hula, Jakub Wolny, Andrzej Stękała, Aleksander Zniszczoł, Klemens Murańka, Tomasz Pilch, Paweł Wąsek, a także Kacper Juroszek.

Z ponownej wizyty na skoczni cieszy się Dawid Kubacki, który podzielił się z fanami zdjęciem ze Szczyrku, opatrzonym żartobliwym komentarzem.

"Po dwóch miesiącach udało mi się wcisnąć w kombinezon" - napisał na Instagramie mistrz świata.

Treningi odbywają się przy zachowaniu szczególnych środków ostrożności. Skoczkowie nie mają między innymi możliwości korzystania z szatni. Na czas zgrupowania zostali zameldowani w lokalnym hotelu, do którego nie ma prawa wejść nikt z zewnątrz. Skoczkowie śpią w jednoosobowych pokojach.


Dowiedz się więcej na temat: skoki narciarskie | Dawid Kubacki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje