Reklama

Reklama

Skoki narciarskie. Czas na rap Piotra Żyły i Adama Małysza

Od kilku dni sieć zalewa #hot16challenge2. Wyzwanie o charytatywnym przesłaniu zatacza kręgi również w środowisku sportowym. Tym razem swoim muzycznym zacięciem popisał się burmistrz Wisły Tomasz Bujok, który do zabawy nominował Piotra Żyłę i Adama Małysza.

O akcji #hot16challenge2 zrobiło się głośno kilka dni temu. Inicjatywa ma na celu pomoc w walce z koronawirusem. Kolejne nominowane osoby zachęcają do wpłacania pieniędzy za pośrednictwem specjalnie utworzonej zbiórki. Do tej pory w wirtualnej puszce znajduje się już ponad 2,7 miliona złotych.

Reklama

W muzycznym wyzwaniu wziął udział między innymi prezydent RP Andrzej Duda. Teraz przyszła kolej na burmistrza Wisły, który w pięknych okolicznościach przyrody zareklamował swoje miasto. Bujok nie mógł pominąć w teledysku jednego z symboli Wisły - skoczni im. Adama Małysza.

Najwięcej ciekawości wzbudziła jednak nominacja kolejnych osób. Już wkrótce do zabawy mają włączyć się Adam Małysz i Piotr Żyła, których wytypował burmistrz.

Teraz kibice z wielką niecierpliwością oczekują, co zarapuje nam "Wiewiór"  i "Orzeł z Wisły". Być może pierwszy z nich postawi na wersję akustyczną. Dowiedz się więcej na temat: Wisła | Adam Małysz | Piotr Żyła

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje