Reklama

Reklama

Skoki narciarskie. Bez hymnu w Titisee-Neustadt. Wymowna reakcja Kamila Stocha

Kamil Stoch zwyciężył w sobotnim konkursie Pucharu Świata w Titisee-Neustadt. Polak podczas dekoracji nie usłyszał jednak "Mazurka Dąbrowskiego". Całą sytuację wymownie skomentował w mediach społecznościowych.

Skoczek z Zębu, który po triumfie w Turnieju Czterech Skoczni utrzymuje wysoką formę, bardzo wyraźnie pokonał rywali i w klasyfikacji generalnej PŚ odrabia dystans do wyprzedzających go Markusa Eisenbichlera (Niemcy) i Halvora Egnera Graneruda (Norwegia). Polak w Titisee-Neustadt cieszył się z pewnego triumfu, lecz radość zmącił podczas dekoracji brak naszego hymnu.

Reklama

Według informacji, jakie napłynęły od dziennikarza "TVP", Filipa Czyszanowskiego, organizatorzy po prostu... zapomnieli przygotować się na taką ewentualność. 

Stocha ta sytuacja nie wytrąciła jednak z równowagi. Skomentował ją w mediach społecznościowych, na swoim InstaStories zamieszczając tekst narodowego hymnu. 


Niedzielny konkurs w Titisee-Neustadt rozpocznie się o godzinie 16:30. Poprzedzi go seria próbna. Nie zostaną przeprowadzone kwalifikacje, gdyż do rywalizacji zgłosiło się tylko 50 zawodników.

TC

Zobacz Sport Interia w nowej odsłonie!

Sprawdź!Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje