Reklama

Reklama

Skoki narciarskie. Austriacy na zgrupowaniu skakali na nartach… do wody

Zgrupowanie austriackich skoczków narciarskich nie miało na celu jedynie ciężkiej pracy, ale również integrację zespołu. Z opublikowanych przez zawodników nagrań wynika, że czas spędzali bardzo różnorodnie. W programie znalazły się między innymi skoki na nartach do wody oraz slackline.

Przygotowania do zimy po okresie domowej izolacji idą pełną parą. Austriaccy skoczkowie narciarscy nie próżnują i za sobą mają pierwszy obóz szkoleniowy. Materiałem zdjęciowym ze wspólnie spędzonego czasu podzielił się z fanami Gregor Schlierenzauer.

Reklama

Jak wynika z relacji, skoczkowie nie skupiali się jedynie na ciężkiej pracy na treningach. Ich grafik wypełniły również liczne atrakcje. Każda z nich wiązała się jednak z aktywną formą wypoczynku.

Jednym z punktów programu były skoki na nartach do wody. Popisowym wybiciem z saltem w powietrzu popisał się właśnie "Schlieri".

Oprócz tego skoczkowie mieli okazję spróbować swoich sił w grze w tenisa oraz zaliczyć trening uzupełniający w formie chodzenia po taśmie, czyli popularny slackline.

"Humor dopisywał. Czas kontynuować pracę w domu" - napisał austriacki skoczek.

Dowiedz się więcej na temat: skoki narciarskie | Gregor Schlierenzauer

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje