Reklama

Reklama

Skoki narciarskie. Adam Małysz w roli operatora kamery

Skoczkowie narciarscy w poniedziałek rozpoczęli zgrupowanie w Wiśle. Na skoczni swojego imienia treningom przypatruje się również Adam Małysz. Trzeba przyznać, że były skoczek ma niezłą rękę do wychwytywania najlepszych momentów okiem kamery.

Już w piątek, 9 lipca skoczkowie narciarscy zameldują się w Zakopanem, gdzie otworzą kompleks Średnich Krokwi i powalczą o tytuł mistrza Polski na igelicie.

Tymczasem od poniedziałku na skoczni w Wiśle trwa zgrupowanie kadry. To tam podopieczni Michała Doleżala szlifują formę przed pierwszym startem tego lata.

Treningom przypatruje się między innymi Adam Małysz. W swoich mediach społecznościowych pochwalił się już, że nie korzysta z wyciągu, aby wejść na górę skoczni, bo w ten sposób może zadbać o swoją kondycję. Teraz na jego koncie pojawiają się zdjęcia i nagrania, będące efektem jego pracy.

Reklama

Małysz położył się tuż po progiem, aby nagrywać wybijających się w powietrze zawodników. Trzeba przyznać, że filmy nie tylko mają wymiar szkoleniowy, ale zwyczajnie są dobrze nagrane. Były skoczek przedstawił również, jak wygląda podczas nagrywania ujęć zawodników. Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje