Skargi kibiców po weekendzie skoków narciarskich w Wiśle. PZN reaguje

Po zawodach skoków narciarskich w Wiśle pojawiły się skargi kibiców
Po zawodach skoków narciarskich w Wiśle pojawiły się skargi kibicówPAPEast News
Adam Małysz o debiucie Thurnbichlera w roli trener: Odpowiedzialność nie jest prosta. WIDEOINTERIA.TVINTERIA.TV

Kibice niezadowoleni po Letniej Grand Prix w Wiśle. PZN odpowiada na skargi

Organizujecie wydarzenie trwające 8 godzin dziennie i mimo ponad godzinnych przerw nie można wyjść na chwilę do sklepu, czy obok na obiad. Jedzenie gofrów cały dzień nie rozwiązuje problemu. Bilety były za tanie, żeby zakupić bransoletki festiwalowe? Kto był uwięziony całe dnie na skoczni bez dostępu do cienie, ten wie, o czym mówię. Jedzenie tylko słodyczy i popijanie piwem, którego oczywiście nie brakuje na skoczni, przy takich upałach nie jest dobrym rozwiązaniem. Przemyślcie to na przyszły rok
- żaliła się jedna z internautek.

Zobacz również:

Kibice podczas LGP w Wiśle
Kibice podczas LGP w WiśleGrzegorz MomotPAP
Skocznia w Wiśle Malince
Skocznia w Wiśle MalinceKarol MakuratEast News