Reklama

Reklama

Ryoyu Kobayashi znokautował rywali w serii próbnej! Kiepskie skoki Polaków

Ryoyu Kobayashi w pięknym stylu wygrał serię próbną przez sobotnim konkursem PŚ w skokach narciarskich w Titisee-Neustadt. Najlepszy z Polaków Jakub Wolny zajął 29. miejsce.

Przez piątkowe kwalifikacje przebrnęło pięciu reprezentantów Polski: Klemens Murańka, Maciej Kot, Andrzej Stękała, Aleksander Zniszczoł oraz Jakub Wolny.

W serii próbnej najlepiej poradził sobie Jakub Wolny, który po skoku na odległość 122,5 m zajął 29. lokatę. Pozostali "Biało-Czerwoni" nie zdołali pokonać granicy 120 m i znaleźli się poza trzydziestką.

Skoki narciarskie: PŚ w Titisee-Neustadt. Jak skakali Polacy?

Aleksander Zniszczoł skoczył 117,5 m (36. miejsce), Andrzej Stękała 114 m (40.), Klemens Murańka 115,5 m (43..), a Maciej Kot 115 m (46.).

Wygrał lider klasyfikacji generalnej Pucharu Świata - Ryoyu Kobayashi, który pofrunął aż 143 m. Drugi był Anże Laniszek (136 m), a trzeci reprezentant gospodarzy - Markus Eisenbichler.

Czytaj także:

Skoki narciarskie. Media: Piotr Żyła może polecieć do Pekinu z polską misją dyplomatyczną

Będzie dodatkowy konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich! Jest komunikat

Skoki narciarskie. Andreas Wellinger z pozytywnym wynikiem testu na koronawirusa

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL