Reklama

Reklama

Puchar Świata w Zakopanem. Wzmożone siły policji będą pilnowały bezpieczeństwa

Ponad 23 tys. kibiców zarówno w sobotę jak i w niedzielę wejdzie na trybuny Wielkiej Krokwi podczas zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem. Kibice zgromadza się także poza obiektem. Bezpieczeństwa podczas zawodów będą pilnowały dodatkowe siły policji.

Już w piątek o godz. 18. na Wielkiej Krokwi odbędą się trening i kwalifikacje. Będzie je mogło oglądać na trybunach 10 tys. osób. Tego dnia bramy na skocznię zostaną otwarte od godziny 15. W sobotę odbędzie się konkurs drużynowy w skokach narciarskich, które będzie podziwiało ponad 23 tys. kibiców. Będą mogli oni wejść na trybuny od godziny 13.

W niedzielę odbędzie się konkurs indywidualny, na który wejdzie ta sama liczba kibiców. Bramy skoczni zostaną otwarte w tym dniu również o godzinie 13. Kibice, którzy nie dostaną się na trybuny, będą jak co roku obserwowali zawody zza ogrodzenia.

Reklama

Policja przypomina o obowiązujących podczas zawodów przepisach. Na teren skoczni nie wolno wnosić alkoholu i materiałów pirotechnicznych. Nie można także zasłaniać twarzy. Za złamanie zasad bezpieczeństwa grozi odpowiedzialność karna.

Z uwagi na bezpieczeństwo ulice prowadzący do Wielkiej Krokwi zostaną zamknięte dla ruchu samochodowego już w piątek od godz. 8.00 rano. W Zakopanem wyznaczono specjalne parkingi dla kibiców.

Autor: Szymon Bafia


Program PŚ w Zakopanem:

24.01 (piątek)
16.00 - trening
18.00 - kwalifikacje

25.01 (sobota)
15.00 - seria próbna
16.15 - konkurs drużynowy

26.01 (niedziela)
15.00 - seria próbna
16.00 - konkurs indywidualny


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje