Reklama

Reklama

Puchar Świata w Wiśle. Transfer roku? Ewa Bilan-Stoch dołączyła do Eurosportu!

Jeśli chodzi o transfery w dziennikarstwie sportowym ten jest chyba największym w roku: Ewa Bilan-Stoch dołączyła do ekipy Eurosportu. Pojedzie w niej na igrzyska olimpijskie do Pjongczangu.

Żona Kamila Stocha będzie reporterką stacji, która jest głównym nadawcą igrzysk olimpijskich na nasz kraj. Pani Ewa z ekipą Eurosportu realizować będzie filmy prezentujące igrzyska od kuchni.

- Przekonał mnie do tego Kamil - przyznała Ewa Bilan-Stoch.

- Wszystko jest stresujące, gdy robimy to po raz pierwszy, ale mam nadzieję, że powoli się z tym oswoję. Sam proces przygotowywania się do tego jest świetną przygodą - zapewniła.

- Czytam na temat Korei wiele ciekawych publikacji. Zafascynował mnie ten kraj i już nie mogę się doczekać wyjazdu - powiedziała Ewan Bilan-Stoch.

Reklama

Będzie to dziennikarski debiut pani Ewy. Eurosportowi udało się pozyskać reporterkę w ślad za reportażem o Kamilu, jaki nakręciła stacja. Z naszych informacji wynika, że odcinkowy film "Kamil Stoch. Moja historia" cieszy się dobrą oglądalnością nie tylko w Polsce, ale także w Niemczech.

- Chciałabym zobaczyć jeszcze więcej materiałów, które zostały nagrane. Trochę żal, że kibice mają okazję zobaczyć tylko tak małe fragmenty, ale super, że można poznać Kamila z innej strony. Serdecznie zapraszam do oglądania - powiedziała żona Kamila Stocha.

Zobacz I odcinek serialu:

Prosto z Wisły Michał Białoński, Waldemar Stelmach

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL