Reklama

Reklama

Puchar Świata w skokach. Wisła gotowa. Biletów nie ma nawet na kwalifikacje

Po znakomitych występach polskich skoczków w Turnieju Czterech Skoczni, fani odliczają dni do zawodów Pucharu Świata w Wiśle-Malince. Skocznia jest już przygotowana, a biletów nie ma już nawet na kwalifikacje.

W sobotę i niedzielę (godz. 16) skoczkowie rywalizować będą o punkty Pucharu Świata w konkursach indywidualnych, a w piątek o godz. 18 rozegrane zostaną kwalifikacje. Weźmie w nich udział dwunastu naszych skoczków.

Większość biletów (po 5,5 tys. na każdy konkurs) rozeszła się już dawno temu. W sobotę organizatorzy przekazali do sprzedaży ostatnią pulę wejściówek i one także sprzedały się bardzo szybko. Po ostatnich sukcesach naszych skoczków zainteresowanie kibiców jest tak wielkie, że wykupili nawet bilety na kwalifikacje.

Reklama

Fani, dla których zabrakło wejściówek, będą mogli dopingować swoich faworytów w strefie kibica. Wiślańskie Centrum Kultury przygotuje ją w amfiteatrze im. Stanisława Hadyny.

- Myślę, że skocznia już jest przygotowana. Mam świadomość tego, że śniegu jest troszeczkę więcej, ale było to tak celowo trzymane - zapewnił dla serwisu internetowego Polskiego Związku Narciarskiego zarządzający skocznią w Wiśle Andrzej Wąsowicz, który jest również wiceprezesem PZN.

Ty też możesz pomóc! Czekamy na Twoje wsparcie na pomagam.interia.pl!

PŚ w skokach klas. generalna 2016/2017

1.Stefan Kraft(Austria)1665
2.KAMIL STOCH(Polska)1524
3.Daniel Andre Tande(Norwegia)1201
4.Andreas Wellinger(Niemcy)1161
5.MACIEJ KOT(Polska)985
6.Domen Prevc(Słowenia)963
7.Michael Hayboeck(Austria)814
8.Markus Eisenbichler(Niemcy)807
9.Peter Prevc(Słowenia)716
10.Manuel Fettner(Austria)703
11.PIOTR ŻYŁA(Polska)634
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy