Reklama

Reklama

Puchar Świata w skokach. Piotr Żyła wygrał na Kulm. Justyna Żyła skomentowała zwycięstwo byłego męża

Piotr Żyła w sobotnim konkursie lotów w austriackim Tauplitz/Bad Mitterndorf pokazał klasę, drugi raz w karierze notując pucharowe zwycięstwo. Jego sukces nie uszedł uwadze byłej żony, Justyny, która pogratulowała mu za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Pierwszy w tym sezonie konkurs w lotach narciarskich padł łupem Piotra Żyły. Reprezentant Polski wygrał zawody, zostając tym samym liderem klasyfikacji generalnej w lotach narciarskich.

Reklama

Sobotnia wygrana nie uszła uwadze jego byłej żony. Justyna Żyła na Instagramie skomentowała sukces skoczka, bijąc wirtualne brawa.

Po małżeńskich perypetiach i rozwodzie Żyła nadal obserwuje sportowe poczynania wiślanina. Razem ze swoimi dziećmi ogląda transmisje zawodów w skokach narciarskich.

Pod jej najnowszym zdjęciem na portalu społecznościowym można zauważyć też opis, świadczący o tym, że rywalizacja jej byłego męża na skoczni wciąż nie jest dla niej obojętna. "Tyle emocji od rana, na gotowanie czasu nie było" - napisała Żyła, która na Instagramie chwali się zdjęciami przyrządzanych przez siebie potraw. Pod zdjęciem znalazły się też hasztagi: "ale emocje, ale loty".

Na następnej stronie klasyfikacje generalne Pucharu Świata, Pucharu Świata w lotach i Pucharu Narodów.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje