Reklama

Reklama

Puchar Świata: Titisee-Neustadt. O której dziś kwalifikacje i gdzie oglądać?

Skoki narciarskie w Titisee-Neustadt to kolejny przystanek Pucharu Świata w sezonie 2021/2022. O której godzinie rozpoczną się dzisiaj kwalifikacje? Gdzie oglądać transmisję skoków w tv i online live stream? Tekstowa relacja "na żywo" ze zmagań w Titisee-Neustadt na sport.interia.pl.

Karuzela Pucharu Świata w skokach narciarskich nie zwalnia tempa. Już dzisiaj w Titisee-Neustadt kwalifikacje do sobotniego konkursu. Choć na starcie zabraknie polskich olimpijczyków, to na niemieckiej ziemi Polskę reprezentować będzie sześciu skoczków. 

Skoki narciarskie: Titisee-Neustadt. Kwalifikacje bez dwóch zawodników z "10"

W dzisiejszych kwalifikacjach w Titisee-Neustadt wystąpi 63 skoczków. Aż dwunastu zawodników będą mieli Niemcy z racji dodatkowej kwoty krajowej. W Titisee-Neustadt wystąpią tym razem Finowie, a nie zabraknie również Rumunów, Ukraińców czy Turków. Do zmagań w Pucharze Świata wracają też Włosi. Największym nieobecnym kwalifikacji w Titisee-Neustadt jest trzeci zawodnik klasyfikacji generalnej PŚ - Marius Lindvik. Z czołowej "10" zabraknie również Killiana Peiera.

Zobacz też: Skoki narciarskie. Co z igrzyskami dla Piotra Żyły? Adam Małysz zabrał głos

Do Titisee-Neustadt nie przyjechali Polacy, którzy wezmą udział w IO w Pekinie: Kamil Stoch, Piotr Żyła, Dawid Kubacki, Paweł Wąsek i Stefan Hula. W kwalifikacjach do niemieckiego konkursu wystartuje za to szóstka innych Biało-Czerwonych: Jakub Wolny, Andrzej Stękała, Aleksander Zniszczoł, Maciej Kot, Klemens Murańka i Tomasz Pilch. Ostatnia trójka skoczków nie ma jeszcze w swoim dorobku punktów Pucharu Świata w obecnym sezonie. 

Reklama

Skoki narciarskie: Titisee-Neustadt. Program Pucharu Świata

Piątek, 21.01.2022
13.30 - Oficjalny trening
15.50 - Kwalifikacje

Sobota, 22.01.2022
15.15 - Seria próbna
16.15 - Konkurs indywidualny 

Niedziela, 23.01.2022
14.30 - Kwalifikacje
16.00 - Konkurs indywidualny

Skoki narciarskie: Titisee-Neustadt. Kwalifikacje. O której godzinie początek?

Kwalifikacje do sobotniego konkursu Pucharu Świata w Titisee-Neustadt odbędą się w piątek 21 stycznia. Kwalifikacje rozpoczną się o godzinie 15.50. 

Skoki narciarskie: Titisee-Neustadt. Gdzie oglądać kwalifikacje w tv i online live stream?

Transmisja kwalifikacji w Titisee-Neustadt w tv na kanale Eurosport 1. Skoki narciarskie w ramach Pucharu Świata można oglądać dzisiaj także online live stream na Polsat Box Go i player.pl. 

Tekstowa relacja "na żywo" - kwalifikacje w Titisee-Neustadt na sport.interia.pl.


O której dziś początek kwalifikacji w Titisee-Neustadt? Godzina 15.50.

Transmisja TV - kwalifikacje w Titisee-Neustadt: Eurosport 1.

Skoki narciarskie dzisiaj  - online live stream z kwalifikacji w Titisee-NeustadtPolsat Box Go i player.pl. 

Puchar Świata: Titisee-Neustadt. Kwalifikacje - wyniki i tekstowa relacja "na żywo"sport.interia.pl.

Zobacz też:

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy