Reklama

Reklama

Puchar Kontynentalny w Wiśle z reprezentantami Polski

Reprezentanci kadry A skoczków Stefan Hula, Krzysztof Biegun, Maciej Kot, Klemens Murańka i Jan Ziobro wezmą udział w Pucharze Kontynentalnym, jaki zostanie rozegrany w najbliższy weekend w Wiśle.

Warunki pogodowe w Wiśle są sprzyjające. Na skoczni, jak i w jej otoczeniu nie brakuje śniegu, panuje także typowo zimowa, mroźna temperatura.

Reklama

Na skoczni będzie można kibicować m.in. czeskim, niemieckim, słoweńskim, austriackim, norweskim i włoskim zawodnikom. Nie zabraknie także silnej reprezentacji Polaków. Wśród zgłoszonych skoczków znaleźli się między innymi podopieczni Łukasza Kruczka. Polskę reprezentować będą: Bartłomiej Kłusek, Stefan Hula, Krzysztof Biegun, Maciej Kot, Adam Ruda, Krzysztof Miętus, Dawid Kubacki, Klemens Murańka, Krzysztof Leja, Stanisław Biela, Andrzej Zapotoczny oraz Jan Ziobro.

W piątek, 9 stycznia odbędą się treningi. Z kolei na sobotę i niedzielę (10 i 11 stycznia) zaplanowano dwa konkursy indywidualne. 

- Trening będzie można oglądać bezpłatnie. Na zawody przygotowaliśmy bilety w atrakcyjnej cenie 10 zł za miejsce stojące i 20 zł miejsce siedzące. Bilety będą do nabycia bezpośrednio na skoczni - wyjaśnia Andrzej Wąsowicz, dyrektor skoczni im. Adama Małysza w Wiśle.

Zawody Pucharu Kontynentalnego będą ostatnim testem tego obiektu przed nadchodzącymi wielkimi krokami zawodami Pucharu Świata (15 stycznia 2015 r.).

 

Program Pucharu Kontynentalnego w Wiśle (10-11.01.2015):

Piątek, 9 stycznia 2015

10:00 - odprawa kierowników drużyn

14:00 - trening oficjalny (2 serie)

Sobota, 10 stycznia 2015

13:00 - seria próbna

14:00 - pierwsza seria konkursu indywidualnego

               seria finałowa

               ceremonia wręczenia nagród

Niedziela, 11 stycznia 2015

10:00 - seria próbna

11:00 - pierwsza seria konkursu indywidualnego

               seria finałowa

               ceremonia wręczenia nagród

Dowiedz się więcej na temat: maciej kot | Klemens Murańka | Krzysztof Biegun | jan ziobro

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje