Reklama

Reklama

​Puchar Kontynentalny. Anże Semenić dwukrotnie triumfował w Innsbrucku. Polacy słabo

Słoweński skoczek Anże Semenić został zwycięzcą konkursów Pucharu Kontynentalnego na Bergisel w Innsbrucku zarówno w sobotnim jak i niedzielnym konkursie. Jedynym polskim skoczkiem, który w obu konkursach zdobył punkty PK był Jan Habdas.

Semenić triumfował dzięki skokom na odległość 125,5 oraz 128,5 metrów w niedzielnym konkursie. Drugie miejsce zajął Ulrich Wohlgenannt, a trzecie Thomas Lackner.

PK w Innsbrucku. Tylko dwóch Polaków z punktami

Słabo spisali się Polacy, którzy w tylko dwuosobowym składzie zameldowali się w finałowej serii. Pucharowe punkty zdobyli Kacper Juroszek i Jan Habdas.

Do drugiej rundy nie zdołali awansować Arkadiusz Jojko, Szymon Jojko, Szymon Zapotoczny i Jarosław Krzak

PK w Innsbrucku. Jan Habdas najregularniejszy z Polaków

Dzień wcześniej, gdy także triumfował Semenić, tylko Habdas zdołał zająć miejsce w pierwszej 30.

Reklama

Czytaj także:

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy