Reklama

Reklama

PŚ w Wiśle. Transmisje od piątku w Eurosporcie 1

Najbliższy weekend będzie szczególny dla wszystkich miłośników skoków narciarskich. Po raz pierwszy w historii inauguracja Pucharu Świata będzie miała miejsce w Polsce - w Wiśle, na skoczni im. Adama Małysza.

Na piątek zaplanowane są kwalifikacje, w sobotę odbędzie się konkurs drużynowy, a w niedzielę rywalizacja indywidualna. Transmisje od piątku w Eurosporcie 1 i Eurosport Player.

Konkursy w Wiśle zainaugurują rywalizację skoczków narciarskich w sezonie 2017/18, którego kulminacyjnym punktem będą zimowe igrzyska olimpijskie Pyeongchang 2018. Polscy kibice mogą mieć nadzieje na znakomite wyniki biało-czerwonych - Maciej Kot, Dawid Kubacki, Kamil Stoch i Piotr Żyła są w gronie faworytów nie tylko pierwszych zawodów, ale także całego sezonu.

Transmisje wszystkich zawodów oraz kwalifikacji, które od tego sezonu są obowiązkowe dla wszystkich zawodników kibice będą mogli śledzić tylko w Eurosporcie. Na wszystkie skocznie zabiorą ich znakomici komentatorzy i eksperci Eurosportu, m.in. Igor Błachut, Marek Rudziński i Jakub Pieczatowski.

Reklama

Kibice będą mogli śledzić zawody także w Eurosport Player. Dodatkowo, na stronie eurosport.interia.pl oraz w aplikacji mobilnej Eurosportu obejrzą wiele materiałów wideo, w tym najważniejsze momenty konkursów.

Plan transmisji:

Kwalifikacje, piątek, 17:45, Eurosport 1 i Eurosport Player

Konkurs drużynowy, sobota, 15:00, Eurosport 1 i Eurosport Player

Konkurs indywidualny, niedziela, 14:30, Eurosport 1 i Eurosport Player

br

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL