Reklama

Reklama

​PŚ w Willingen. Piotr Żyła: Może jeszcze nie wytrzeźwiałem?

Piotr Żyła skomentował skoki w konkursie drużyn mieszanych w ramach Pucharu Świata w skokach narciarskich w Willingen. Żyła był liderem polskiej ekipy, która zajęła szóste miejsce.

Polska reprezentacja w skokach narciarskich zajęła szóste miejsce w konkursie drużyn mieszanych wchodzących w skład zawodów Pucharu Świata w Willingen. Kadra narodowa wystąpiła w składzie: Kinga Rajda, Piotr Żyła, Nicole Konderla, Dawid Kubacki. Zawody wygrała Słowenia.

Czytaj także: Kilka lat po wypadku na skoczni mówi o nowym życiu i przekraczaniu granic

- W sumie to nie wiem, bo tak dopiero co z łóżka wstałem. Dobrze, że mnie nic nie "strzykło". Wsadzili mnie do samolotu przyleciałem i skaczę - powiedział Żyła w rozmowie z "Eurosportem", pytany o to jak czuł się na skoczni.

Reklama

Skoki narciarskie. PŚ w Willingen. Piotr Żyła niedawno miał pozytywny wynik na koronawirusa

Polski skoczek, który ostatnio nie mógł prowadzić żadnej aktywności sportowej z uwagi na pozytywny wynik testu na koronawirusa, nie potrafił wytłumaczyć niezłej formy po tej przerwie - Może jeszcze nie wytrzeźwiałem? - powiedział.

"Eurosport" przeprowadził też krótką rozmowę z Dawidem Kubackim - Oba skoki fajne, w pierwszym nie trafiłem z warunkami. Został dziś jeszcze jeden skok, muszę na niego pędzić żeby zdążyć go oddać - powiedział skoczek przed kamerą.

Czytaj więcej:

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy