Reklama

Reklama

PŚ w skokach: Zawody ponownie w Wiśle i Zakopanem

W sezonie 2014/15 zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich ponownie odbędą się w Wiśle i Zakopanem - wynika z prowizorycznego kalendarza FIS. Rywalizacja rozpocznie się 22 listopada konkursem drużynowym w Klingenthal, a zakończy 22 marca lotami w Planicy.

Zawody w Wiśle odbędą się 15 stycznia, a w Zakopanem 17 i 18 stycznia (pierwszy konkurs w Zakopanem będzie drużynowy). Sezon zakończą trzy konkursy na przebudowanej mamuciej skoczni w Planicy. Nowością w kalendarzu PŚ są zawody w rosyjskim Niżnym Tagile (13 i 14 grudnia).

Wisła będzie także gospodarzem inauguracyjnych zawodów letniej GP - 25 i 26 lipca (pierwszy konkurs drużynowy). Odbędą się tam też konkursy letniego Pucharu Kontynentalnego - 1 i 2 sierpnia. Zimowy Puchar Kontynentalny zawita do Wisły (10 i 11 stycznia) i Zakopanego (24 i 25 stycznia).

Reklama

Ostateczny kalendarz zostanie zatwierdzony na kongresie FIS w czerwcu.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy