Reklama

Reklama

PŚ w skokach. Polacy w Ałmatach bez Stocha

Trener Łukasz Kruczek ogłosił skład kadry skoczków na zawody Pucharu Świata w kazachskich Ałmatach. Szkoleniowiec potwierdził wczorajsze doniesienia, że w ekipie zabraknie Kamila Stocha.

Co? Gdzie? Kiedy? Bądź na bieżąco i sprawdź Sportowy Kalendarz!

Oprócz Stocha także Stefan Hula i Klemens Murańka nie wystąpią w konkursach w Ałmatach, zaplanowanych na 27-28 lutego - zdecydował Kruczek, który także nie poleci do Kazachstanu.

W ich miejsce do zespołu zostali powołani: Maciej Kot, Jakub Wolny i Jan Ziobro. W ekipie pozostali natomiast: Dawid Kubacki, Piotr Żyła i Andrzej Stękała.

Reklama

Nie będzie natomiast żadnych zmian w składzie zespołu na dzisiejszy i jutrzejszy konkurs w fińskim Kuopio. Wystąpią ci sami zawodnicy, którzy rywalizowali w Lahti. W zespole będą zatem: Stoch, Hula, Kubacki, Stękała, Żyła i Murańka.

W Kuopio odbędą się dwa konkursy: dzisiaj o godzinie 17.15 - drużynowy - za odwołane zawody w sobotę w Lahti, a jutro - indywidualny.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy