Reklama

Reklama

PŚ w skokach. Niemiec z pozytywnym wynikiem testu na koronawirusa

Międzynarodowa Federacja Narciarska poinformowała w piątek o kolejnym pozytywnym wyniku testu na koronawirusa. Tym razem przez zawodami Pucharu Świata w Ruce dodatni wynik uzyskał jeden z Niemców.

Negatywne informacje dotarły do nas z fińskiej Ruki, gdzie już w piątek odbędą się kwalifikacje do pierwszego z indywidualnych konkursów Pucharu Świata.

Międzynarodowa Federacja Narciarska przekazała o pozytywnym wyniku testu na koronawirusa. Pech dopadł Aleksandra Wanka - członka sztabu trenerskiego Niemiec.

Wedle informacji, do izolacji trafiła również jedna osoba, która pozostawała z zarażonym w bliskim kontakcie.

Przypomnijmy, że w miniony weekend w Niżnym Tagile pozytywny wynik testu uzyskał Klemens Murańka. Polak pozostał w Rosji na kwarantannie. Jego miejsce zajął Aleksander Zniszczoł. 

Reklama

AB

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama