Reklama

Reklama

PŚ w skokach. Michael Hayboeck kontuzjowany

Austriacki skoczek narciarski Michael Hayboeck może stracić początek sezonu Pucharu Świata. 26-letni zawodnik pechowo nabawił się kontuzji stawu skokowego.

Austriak doznał urazu podczas zgrupowania reprezentacji na Cyprze.

Jak donoszą austriackie źródła, Hayboeck skręcił kostkę podczas... treningu na schodach. Przy optymistycznych prognozach zawodnika czeka co najmniej kilkutygodniowa przerwa w treningach.

Jeśli uraz okaże się poważniejszy, Austriak straci pierwszą część sezonu.

Rywalizacja w Pucharze Świata rozpocznie się już w dniach 18-19 listopada na skoczni w Wiśle-Malince.

Hayboeck niedawno zdobył tytuł mistrza Austrii na igielicie na dużej i średniej skoczni. W poprzednim sezonie był siódmym skoczkiem PŚ. Na MŚ w Lahti wywalczył brąz w konkursie drużynowym i srebro w konkursie drużyn mieszanych.

Reklama

WS

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy