Reklama

Reklama

PŚ w skokach: Kamil Stoch 10. na treningu w Oslo

Kamil Stoch uzyskał 124 m i był dziesiąty na treningu przed kwalifikacjami do niedzielnego konkursu Pucharu Świata w skokach narciarskich w Oslo. Najdalej - na 134,5 m wylądował Norweg Rune Velta. O 19. rozpoczęły się kwalifikacje.

Drugi rezultat - 130,5 m miał Norweg Anders Bardal, a trzeci - 131,5 m Czech Roman Kudelka. Nie skakał wicelider klasyfikacji pucharowej Słoweniec Peter Prevc.

Pozostali Polacy formą nie zachwycili. Dawid Kubacki był 17. - 122,5 m, Maciej Kot 24. - 120 m, Piotr Żyła 28. - 117,5 m. Klemens Murańka 48. - 115,5 m i Jan Ziobro 51. - 109 m.

Słabo skoczył Austriak Gregor Schlierenzauer, uzyskał 118 m co było 32. rezultatem.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy