Reklama

Reklama

PŚ w skokach. Interia z Zakopanego: czas na biało-czerwone podium!

Trzech Polaków na podium zawodów PŚ w skokach? Tego jeszcze nie było, a najlepszą okazją do zapisania się w historii jest oczywiście konkurs w Zakopanem. Nasze apetyty urosły do niewyobrażalnych rozmiarów, ale rywale nie śpią. Kamil Stoch trafi idealnie? Piotr Żyła potwierdzi rewelacyjną formę? Maciej Kot znów odpali? O tym wszystkim w specjalnej relacji Interii z Zakopanego.

O 16 na Wielkiej Krokwi rozpocznie się konkurs indywidualny Pucharu Świata z udziałem sześciu Polaków. Transmisja w TVP1 i Eurosporcie.

Reklama

Po drugim miejscu w "drużynówce" dziś znów powinna zadziałać magia Zakopanego, bo wszyscy nasi zawodnicy uwielbiają tu skakać. Wciąż wysoka jest też forma "Biało-czerwonych", choć nie ustrzegają się błędów. Zdarzają się one nawet Stochowi, liderowi PŚ.

W sobotę rewelacyjnie skakał Żyła, odpalił też Kot. Może nadszedł czas na całe polskie podium? Tego jeszcze w historii nie było. W konkursie drużynowym nasi skoczkowie rozkręcali się w minuty na minutę. W drugiej serii włączyli turbodoładowanie, a Żyła, który indywidualnie byłby drugi, i Stoch w serii finałowej oczarowali publiczność.

Dziesiątki tysięcy widzów na Wielkiej Krokwi z lekkim rozczarowaniem słuchały niemieckiego hymnu. Czas na Mazurka Dąbrowskiego! Wygrana nie będzie jednak zadaniem łatwym, bo rywale sygnalizują bardzo wysoką formę.

Z Zakopanego Michał Białoński, Waldemar Stelmach

Dowiedz się więcej na temat: Puchar Świata w Zakopanem | Kamil Stoch | Piotr Żyła | maciej kot

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje