Reklama

Reklama

PŚ w skokach: dziś konkurs drużynowy w Kuopio

Już dziś o 17.15 w fińskim Kuopio odbędzie się kolejny konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich. Skoczkowie będą rywalizować w zawodach drużynowych.

Co? Gdzie? Kiedy? Bądź na bieżąco i sprawdź Sportowy Kalendarz!

Zaledwie dzień po zakończeniu rywalizacji w Lahti, skoczkowie wezmą udział w dodatkowym konkursie PŚ. Zastąpi on sobotnie, odwołane z powodu wiatru, zawody drużynowe w Lahti.

Decyzja o dodatkowym konkursie zapadła wczoraj. Podjęli ją wspólnie kapitanowie drużyn i przedstawiciele światowej federacji (FIS).

Konkurs drużynowy zostanie poprzedzony serią treningową i kwalifikacjami do jutrzejszych zawodów indywidualnych.

Reklama

Wczoraj w Lahti odbył się konkurs indywidualny, wygrany przez Austriaka Michaela Hayboecka. Najlepszy z Polaków, Dawid Kubacki, był 11. Kamil Stoch odpadł w kwalifikacjach.

Program zawodów w Kuopio:

poniedziałek

14:30 - oficjalny trening

15:45 - kwalifikacje

17:15 - pierwsza seria konkursu drużynowego

wtorek

18:00 - seria próbna

19:00 - pierwsza seria konkursu indywidualnego

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL